BRUKEXPERT
PHONE +48 570 601 601

O NAS

Znudziło Ci się twoje podwórko, masz dość chodzenia do domu po błocie, marzysz o pięknej przestrzeni wokół domu, gdzie panuje ład i harmonia i nie wiesz, od czego zacząć a w dodatku boisz się ze trafisz na ekipę, która nie spełni twoich oczekiwań?

Zadzwoń do nas a przekonasz się, że po pierwszej rozmowie pozbędziesz się stresu a nasza ekipa profesjonalnie zrealizuje wszystkie Twoje plany.

Brukowane alejki w ogrodzie, taras za domem czy podjazd dla samochodu powinny charakteryzować się nie tylko pięknym wyglądem i funkcjonalnością, ale także wysoką, jakością użytych materiałów.
Dlatego przy planowaniu terenów zewnętrznych warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników a do realizacji wybrać doświadczoną firmę, która gwarantuje profesjonalną obsługę i materiały z najwyższej półki.

 

Nasza firma posiada spore doświadczenie w budownictwie i ugruntowaną pozycje na rynku, bo od 2002r.

Przez lata zbudowaliśmy własne zaplecze sprzętowe i do dyspozycji posiadamy koparko-ładowarki, wywrotki, koparki jednonaczyniowe, minikoparki, wozidła technologiczne a do nich pełen osprzęt tj. młoty wyburzeniowe, wiertnice, zamiatarki i pługi do odśnieżania a w zakresie prac drogowo brukarskich – walec drogowy, układarki do kostki brukowej i rozściełacze kruszyw.

Do transportu kruszyw mamy do dyspozycji własne ciężarówki typu wywrotka 2,3 i 4-o osiowe.

Równie kompleksowo jesteśmy wyposażeni w drobny sprzęt budowlany, czyli zagęszczarki płytowe 80 i 500kg, ubijaki punktowe (skoczki), niwelatory, przecinarki elektryczne, spalinowe do asfaltu, betonu i inny drobny sprzęt budowlany.

Całe to zaplecze sprzętowe pozwala nam na kompleksowe a przede wszystkim solidne i terminowe wykonanie wszelkich prac budowlanych.
Jednym z filarów naszej firmy, od którego się wszystko zaczęło są Kompleksowe Usługi Sprzętem Budowlanym.

Sprzętem, który posiadamy wykonujemy 
wszelkiego rodzaju:

- niwelację terenu i wykopy ziemne,    
- transport materiałów budowlanych,    
- rozbiórki i wyburzenia,

Specjalizujemy się 
we wszelkiego rodzaju pracach drogowo brukarskich:

- układanie tradycyjnej i przemysłowej kostki brukowej,    
- układanie kostki granitowej.

Nasza ekipa
jest profesjonalnie przeszkolona w zakresie:

- budowy kanalizacji sanitarnych i deszczowych,
- drenaży opaskowych i odwodnień,    
- izolacji i docieplania fundamentów,
 

Po więcej informacji zapraszamy na:
wykopane.pl  i  koparki.przemysl.pl

 

 

 

logo Script logo